Kategoriler
Blog

Çürüyen Devlet ve Çürümenin Sebepleri

Ülkemizin ve milletimizin son durumu hakkında bir tahlil yaparsak ilk fark edeceğimiz şey Reisimiz Recep Tayyip Erdoğan ve şahsının fikir ve yönetim anlayışına her zamankinden daha fazla , hatta bundan 20 sene önce Reisimizin ilk seçildiği zamanlardan dahi fazla bir şekilde ihtiyaç duyulmaktadır.

Devletimiz ve Milletimiz için ne kadar üzücü olsa da 20 sene öncesinden bu zamana kadar çok az şeyin değiştiğini görüyoruz.

Yozlaşmış politikacılar halkımız içerisinden her gün daha da kalabalıklaşan beyni yıkanmış bir güruh tarafından kurtarıcı olarak görülüyor ve bu politikacılara bağlı partilerin toplam oyu yüzde 45 civarlarında. Beyinleri yıkanmamış sağlıklı düşünebilen bir toplumda bırakın bu oranlarda oy almayı evinin camından kafasını çıkaramayacak bu insanların bu oyları alabilmesindeki en büyük sebep beyin yıkama sürecini başlatan yabancı devletlerin istihbarat servisleri ve onların beyin yıkama ve kitleleri yönlendirme operasyonlarında kullandıkları bir takım dergiler , gazeteler , televizyon kanalları ve en önemlisi bu televizyon kanallarının reklam yüzü olarak ülke çapında belli bir şöhret kazanmış araştırmacı veya gazeteci kılıklı kripto ajanlardır.

Bu kripto ajanların amacı Devletimizin ve Milletimizin ideallerini çürütmekten ,   Bu Milletin gerçek kahramanlarını şeytanlaştırmaktan, şeytanlarını ise baş tacı etmekten, Milletimizle kesinlikle ilgisi bulunmayan bir takım aslı astarı olmayan soykırım , kötü muamele ve benzeri durumları milletimize mâl etmek suretiyle Bu Milleti suçluluk duygusuna sürüklemekten , saf millet anlayışını insanların gözünde kötüleyerek ırk karışımı ,  LGBT fikirleri ve benzeri bu milletin mayasında olan şeyleri boşaltıp emir aldıkları istihbarat servislerinin kendilerine verdikleri talimatlara göre sözde olan fakat özde yok olmuş içi boş bir millet oluşturmaktan başka bir şey değil.

Her ne kadar görünürde Reisimizin çizgisine yakın medya grupları ve bunlara bağlı televizyon kanalları , gazeteler vb. olsa da bence bu oluşumların da çok büyük bir kısmı iyi gün dostudur . Bunu 15 Temmuz hain darbe kalkışması zamanında tüm televizyon kanallarının sus pus olmasından ve Reisimizin sesini duyurmak için maalesef ki Amerikan malı iPhone telefon ile bir televizyon kanalına bağlanmak zorunda  kalmasından anlayabiliriz.

Durum böyle iken düşüncemiz odur ki Devletimiz tarafından acilen yerli ve milli bir medya servisi kurulmalı , Milletimiz haber almak için gazeteci kılıklı ajanlara medya grubu görünümlü yabancı istihbarat servisi ofislerine mecbur bırakılmamalıdır. Ayrıca özellikle sosyal medyada dezenformasyon ve yalan haberleri yayan kişi ve oluşumlarla daha sıkı mücadele edilmeli insanların doğru kaynaklardan doğru bilgileri alması sağlanmalıdır .

Fakat bundan da önemli bir şey var ki o da şudur : Pasifliği, aptallığı ve korkuyu insanlardan uzaklaştırmalıyız, Fatih Sultan Mehmet Han gibi Nene Hatun gibi Mehmet Çoban gibi Ömer Halisdemir gibi cesaretli yiğitlere ihtiyacımız var. ama yalnız bir kurt olarak değil, birleşik bir güç olarak, bu cesareti doğru yöne yönlendirmeliyiz. Eğer ki bunu başarabilirsek eminim ki bu ülkede de bir takım sorunları kökünden çözebiliriz.

 

 

 

“Çürüyen Devlet ve Çürümenin Sebepleri” için bir yanıt

Bir yanıt yazın